NevenaGj @ 14:32 на Печено пиле (14)pilence milina, i ja sakam da maknam po tavata od pecenjeto :))))
eli4ka @ 14:30 на Мешеишки колач со лешници (7)Uvodot nekade mi izbega.Pred dolgi godini go probav kolacot kaj edna moja roditelka kade i go ucev deteto.Taa e od ubavoto pecalbarsko selo Meseista blizu aerodromot vo Ohrid.Koga go probav ostanav повеќе...
Коментари