liljanailieva @ 08:40 на Млечен леб (7)lep;eto odlicno, inaku sto se odnesuva do receptot sto go baras... denes ke ti go napisam ovde, a i bi pokusala da go vratam nazad toj recept, sega veke znam za koi zboruvas.. da, so kompir, toa повеќе...
nadicaveles @ 14:52 на Мојот козињак (10)Ne mila Kate. Kako e taka e.Direkno go usturam vo kalapot. Formata na kalapot e pletenka.
[img]https://moirecepti.mk/content/uploads/2020/05/15885103153352950690025868692166-af6d2b.jpg[/img]
Коментари