Ставате се во Нутрибулет или блендер, миксирате до компактност и веднаш сипате во 2 чаши и пиете за појадок -)

Фотографиите во овој рецепт се авторски фотографии.

Лиценца: Криејтив Комонс - Наведи извор - Некомерцијално - Сподели под исти услови