Вкусна, брза салата

Подготовка

Во посебни садови, исечите ги руколата, димениот лосос, јаболката, краставичките. маслинките, сирењето.

Наредете ги во соодветна чинија и ставете им сок од лимон, маслиново масло и сол.

Добар апетит

Фотографиите во овој рецепт се авторски фотографии.

Лиценца: Сите права се задржани