Ете една брзинска салатичка која ќе е добредојдена кога немате многу време за во кујна.
Сите состојки се мешаат да се добие хомогена смеса,оставете ја во фрижидер да се излади и готова е.

Фотографиите во овој рецепт се авторски фотографии.

Лиценца: Криејтив Комонс - Наведи извор - Некомерцијално - Сподели под исти услови