Сите состојки се ставаат во блендер и убаво се мешаат додека не се соединат.
Доколку ви личи дека е густо, можете да додадете малку вода.

Едноставен и вкусен рецепт. На здравје.

Фотографиите во овој рецепт се авторски фотографии.

Лиценца: Криејтив Комонс - Наведи извор - Некомерцијално - Сподели под исти услови