Сето ова заедно го мешаме и ставаме во тавче бр.28. Одозгора му ставаме сусам или ким и го ставаме да се печи.
Сирењето да биде дробено со раце.

Лиценца: Криејтив Комонс - Наведи извор - Некомерцијално - Сподели под исти услови