NevenaGj @ 07:59 на Посна манџа со ориз (12)Fala vi na site :) ova mi e cesto mangjule sto si go pravam vo posni denovi, najubo mi e :)))
Ceslaroska @ 01:09 на Црно - бела топена торта (11)Klara jas duri sega gledam deka si ja napravil i si stavila i sliki :)) izvini.... od slikava kolku sto gledam tvojata ne izgleda mnogu socna za razlika od mojata . ne znam zosto taka. pozdrav
Ceslaroska @ 00:58 на Посен кекс со суво овошје (19)Svetulka milo mi e sto te namami mojot recept za da go napravis , a se razbira uste pogolemo zadovolstvo mi e sto ti se dopadna :)) sleden pat i jas ke probam so sostojkite so koi ti si pravela :)) повеќе...
aleksovska @ 23:26 на Колач со јапонско јаболко (17)Bas slatko izgleda kolacot vo kalapcinjata ,milomie sto vi se dopadna kolacot ti blagodaram sto go isproba i za ova ubava fotografija pozz:)))
Коментари