Едноставен, вкусен напиток со кој може да почне денот.

Сите состојки соединете ги, ставете ги во чаша, промешајте .
Декорирајте со кора од лимон и гранче мента.
Наздравје

Фотографиите во овој рецепт се авторски фотографии.

Лиценца: Сите права се задржани