LiliN @ 06:14 на Мајска пита (15)Navistina mnogu primamlivo izgleda :)
LiliN @ 06:13 на Торта за двоен роденден (13)Cestit rodenden, a vnukot neka e zdrav i ziv ! Tortata ti e, kako i sekogas, mnogu ubava :)
LiliN @ 06:11 на Карамел-мус торта (38)Site tvoi tecepti mnogu ubavi, sodrzajni i uste poubavo napraveni i fotografirani. Ti cestitam za jubilejniot, posle koj, sigurno ke sledat i novi iznenaduvanja od tvojata kujna :)
diana @ 02:56 на Мајска пита (15)izvini Nadica jas si mislef ova bese nesto blago se puli mnogu fkusno na slikava i koga ja procitaf receptata si mislef nesto greska da ne se naprade preku komputerot da ne se smena receptata.. zato повеќе...
Коментари