albetina @ 12:59 на Ролана пита со спанаќ и сирење (14)Pitite so gotovi kori kaj mene gi obozavaat! I za tvojava sigurna sum deka pomedju sekoj zalak ke slusam mhmhmh.... :-) :-)
albetina @ 12:56 на Двобојна обланда (9)Od ovie bi mozela nekolku parcinja da izedam bez da trepnam :-) :-) :-) Mnogu ubavi Dijana!
katerinanaskova @ 12:55 на Колач со мед и фстаци (17)eh , vo ova vreme jagodi, bravo be devojce, kolacot ti e komplet ubav
i da te prasam kaj kupuvas nesoleni fstaci?
samo nemoj da mi recis od Grcija
Коментари