katerinanaskova @ 16:01 на Чиа десерт (3)Ubava slika
Skoro postaviv slicen recept, cia i jogurt
Ne sum Se setila na cvekevo.. deka moze i nego da. Go dodadam
Fala za idejata
liljanailieva @ 20:59 на Овошна торта со пудинг (8)Blagodaram Ljubinka - da, ova za mene e navistina dobar kolac ili torta - kako i da e, bidejki se e peceno, vareno ovosjeto... i podlogata e odlicna, moze i so zamrznato ovosje bez problem,
Коментари