Прекрасен напиток, да ве освежи и ви го разубави летниот ден.

Подготовка:

1. Помешајте ги сите состојки, додајте мраз, по вкус, и овошје.
2. Наточете во вашите омилени чашки. Освежете се.

На здравје.

Фотографиите во овој рецепт се авторски фотографии.

Лиценца: Криејтив Комонс - Наведи извор - Некомерцијално - Сподели под исти услови