1. Сите состојки ги ставаме во блендер и блендираме додека не добиеме хомогена смеса.
2. Смесата ја ставаме во чаша. Декорираме по желба

Фотографиите во овој рецепт се авторски фотографии.

Лиценца: Сите права се задржани