ПодготовкаЧ

1. Овошјето го сечкаме на коцки и го ставаме во длабок сад.

2. Во него додаваме една лажица мед и една лажица микс од семиња и коцките темна чоколада.

Добар Апетит!

Фотографиите во овој рецепт се авторски фотографии.

Лиценца: Криејтив Комонс - Наведи извор - Некомерцијално - Сподели под исти услови