Многу лесно. Се става по средина од кришките од тост лепчето кашкавал, шунка мајонез, кечап. Лесно се декорира со парченца од фигури ѕвездики, елкички, направени од лепче, кашкавал ,шумка, краставички и марети за декорација .
Лесно и вкусно за појадок за најмилите. За енергија и многу 5 -ки

Фотографиите во овој рецепт се авторски фотографии.

Лиценца: Криејтив Комонс - Наведи извор - Некомерцијално - Сподели под исти услови