Подготовка

Изматете го шлаг кремот. Додадете рендано бело чоколадо, брусница, мелени ореви, рендана свежа банана и мелени бисквити. Промешајте убаво и формирајте бомбици. Валкајте ги во мелени бисквити, мелени ореви, кокос или нешто друго по ваша желба.

На здравје

Фотографиите во овој рецепт се авторски фотографии.

Лиценца: Сите права се задржани