albetina @ 17:03 на Колач Дамски каприц (18)Na vremeto kako deca, vujna mi ni go spremase kolacov i mnogu go sakavme ama ne znaev deka vaka se vikal...mnogu vkusen!
albetina @ 16:55 на Седмо небо (36)Hahaha haos nastanalo tuka so objasnuvanje na podgotovkata :))) Iskreno i jas malku se zbuniv okolu korite kolku vkupno se na broj ama pretpostaviv deka se secat na polovina :)))
Biljana, tortata e повеќе...
Коментари