teofanija @ 09:26 на Домашни слатки кроасани (12)Kroasanive se LUDNICA!!! Imam praveno, malku razlika ima vo sostavot , ama ke gi napravam i vaka, po tvojava recepta! :)
albetina @ 08:14 на Леб со бадеми и маслинки (30)Nevence, bas me izraduva vaka posabajlecki :))). Kaj tebe na slika mnogu primamlivo mi izgleda lepcevo :). Milo mi e sto ti se dopadna i ti blagodaram sto go proba receptov :)
albetina @ 07:46 на Чоколадно чудо (21)http://moirecepti.mk/post/%d1%87%d0%be%d0%ba%d0%be%d0%bb%d0%b0%d0%b4%d0%bd%d0%b0-%d1%84%d0%b0%d0%bd%d1%82%d0%b0%d0%b7%d0%b8%d1%98%d0%b0-2/
Eve go istiot recept tuka postaven, kolacot e prevkusen!
Коментари