saram-baram @ 16:28 на Пирошки од стар леб (25)Dobredojde....kaj nas po doma od ovaj domasniov tesko deka ostanuva bilo kakov leb....ama ke go probam definitivno za nekoj dorucek
saram-baram @ 16:02 на Торта со лешници и карамели (53)Cestitki Klara I od mene.... tortava vristi ....ama nema da ja pravam:-) , zosto vcera ja napraviv tvojata snikers -nepecana I zaradi NEA gostite I so spienje mi ostanaa....sekoja chest lejdi
Дина @ 15:50 на Гнезда со печурки (19)ke gi spremam denes :) samo me interesira dali pecurkite prehodno treba da se podvarat malce ?
Коментари