dijanatalevski @ 17:00 на Рестован компир (18)Super rucek i jas se soglasuvam...
Vale jas da recam dobivam slicen efekt, ama malku na poinakov nacin.... Skratuvam na rabota.... Kompirite izlupeni, gi drobam kako i ti... Vo podlabok sad gi повеќе...
katerinanaskova @ 16:42 на Чококолачи со кокос (22)staro ama dobro, majka mi po navika se uste si gi pravi, nie porasnavme, vo zreli godini sme, ama kolacite ne go gubat vkusot i izgledot
Коментари