elenaece @ 19:46 на Најкремасто кафе-Далгона (17)Katuske mene ako me nema da objavam i da vi kometiram, celo vreme ve sledam i bez vas nemozam da disam i da funkcioniram i so netrpenie gi ocekuvam vasite recepti, pri srce mi ste site i Vale i повеќе...
Коментари