Набоцкајте ги шпагетите во виршлите како на фотографијата.
Сварете. Уживајте!

Фотографиите во овој рецепт се авторски фотографии.

Лиценца: Криејтив Комонс - Наведи извор - Некомерцијално - Сподели под исти услови