Сакате убав и вкусен смути за одличен почеток на денот? Ќе го добиете.
Во чашата од Нутри булетот ставете ги сите состојки и кратко изблендирајте ги.
По потреба и по желба додадете повеќе вода, а исто така можете да додадете и лажиче мед, мене и вака ми е доволно благо.
На здравје!

Фотографиите во овој рецепт се авторски фотографии.

Лиценца: Криејтив Комонс - Наведи извор - Некомерцијално - Сподели под исти услови