Ова е енергетско смути.
Составот прекрасен, а подготовката како и секое смути.
Ставете ги состојките во блендер и миксајте.
Имате преубав напиток.
чашата што мерам е 200 мл.
На здравје.
Не ставив мраз зашто користев замрзнати малини и боровинки.

Фотографиите во овој рецепт се авторски фотографии.

Лиценца: Криејтив Комонс - Наведи извор - Некомерцијално - Сподели под исти услови