Идеален појадок во чаша за супер почеток на денот. Вкусен,здрав,брзо се прави а вашиот стомак ке биде сит до следниот оброк.
Се ставаат сите состојки во блендер и се бледнираат.На здравје

Фотографиите во овој рецепт се авторски фотографии.

Лиценца: Криејтив Комонс - Наведи извор - Некомерцијално - Сподели под исти услови