Поедноставно не може да биде. Само две состојки, а крајниот резултат е одличен.
Само убаво измешајте ги паштетата и крем сирењето. Готово!
Не ја заменувајте паштетата од лосос со друга паштета, зашто вкусот е посебен...
Служете или на овој начин, во мали чашки или или на крекери. секако е убаво.
Дозата е мала, ама во секој случај прилагодете си ја на своите потреби.

Фотографиите во овој рецепт се авторски фотографии.

Лиценца: Криејтив Комонс - Наведи извор - Некомерцијално - Сподели под исти услови