Се мешаат сите состојки и со лажица на плех со хартија се става.
Се печат 15 мин. во загреана рерна на 250 С. Многу лесни и многу вкусни. На здравје.

Фотографиите во овој рецепт се авторски фотографии.

Лиценца: Криејтив Комонс - Наведи извор - Некомерцијално - Сподели под исти услови