Многу убава лесна и вкусна салата
тестенините сварете ги.
Патлиџанот и краставицата исечете ги на коцки.
Измешајте макарони, патлиџани и краставица. Додајте мајонез, посолете.
Добар апетит!

Фотографиите во овој рецепт се авторски фотографии.

Лиценца: Сите права се задржани