Ceslaroska @ 21:56 на Посен кекс со суво овошје (19)Teofanija duri sega go gledam komentarot i slikata :)) mnogu mi e milo sto vi se dopadnal :)) kaj nas vednas se izede , site bea prezadovolni. od sto pravime samo nesto novo ne mu dosol red pak da go повеќе...
Ceslaroska @ 21:49 на Кравајче со бомбони (13)Blagodaram Kate , da porano se odese taka se peese, ama sega toa go nema , no ni ostana adetot za pravenje kravajcina. sekoja godina za Ivanden obavezno :))
Коментари