liljanailieva @ 10:00 на Домашен комат со праз и суви пиперки (69)preubav komatot, a dodatni ukrasi na nego se ovie komentari... lele sto mi e milo sto gledam deka ovde ni se Juci i Lili.... ubavina,
pavloska @ 09:38 на Домашен комат со праз и суви пиперки (69)E bravo be batka :) tenkju veri mac :) Slusaj Lili, ovoj komat e taman za pod vrsnik, ajdee beee, koga ke odime da probame, eve i teofanija ke dojde na pomos, ako ne saka da suci :)
Коментари