biljanailievska @ 15:44 на Мармалад од црни сливи (5)Kate,ovie cinvcina se na svekrva mi,a isto i majka mi imase isti,izgleda site domakniki od povozrasnata generacija imaat isti :)))
eli4ka @ 12:53 на Маст од невен (14)ova go napraviv za svekrva mi.taa se macka so ova plus pie tableti po sema pa zasega e dobra .Vazno navecer ne gi custvuva nozete podueni i poteceni ili pak teski.Nema nikakva steta od mackawe od повеќе...
Коментари