KaterinaM @ 14:07 на Торта со лешници и карамели (53)Jas samo ke ti se poklonam i ke ti kazam BRAVO za se ona sto ni go ponudi ovde, a bogami ima mnogu, da ne druzis uste dolgo i da ni ja spodeluvas tvojata kreativnost......cestitki uste ednas :*
katerinanaskova @ 12:28 на Торта со лешници и карамели (53)cetitki, cestitki za jubilejot-400 recepti, mnogu ubavi recepti ni prezentirase i se nadevam prodolzuvame da se druzime
pozzzz i ubav den
Коментари