tanja981 @ 21:40 на Ролована лазања (16)vi blagodaram MR ,vi blagodaram devojki odlicen pottik za povtornoto vrakanje:))
tanja981 @ 21:38 на Перничиња со фил од цимет и јаболка (11)veke pocnuva sezonata na deserti so jabolka pa Kate ni podgotvila prekrasni pernicinja :))ke mora da gi probame,otidoa vo omileni:))
tanja981 @ 21:36 на Ѓевречиња - стапчиња (13)taka e beti i jas go obozavam vkusot na peceniot susam :))inaku gevrecinjata se izvonredni vredi da se probat :)
saram-baram @ 21:12 на Посна (успенска) торта (17)Ova vo vtorata recenica se varat e greska. Molam MR ako moze da go popravat. samo se soedinuvaat suvite sostojki
Коментари