1. Се се меша и се сервира. и од ова - толку.
Веројатно оваа салата им е позната на многумина, но, едноставно, за да се потсетиме.

Фотографиите во овој рецепт се авторски фотографии.

Лиценца: Криејтив Комонс - Наведи извор - Некомерцијално - Сподели под исти услови