Морковот изрендајте го, брусницата исецкајте ја на пола и се' измешајте.
Толку!
Вкусно, здраво и освежувачко.

Фотографиите во овој рецепт се авторски фотографии.

Лиценца: Криејтив Комонс - Наведи извор - Некомерцијално - Сподели под исти услови