Доручек за 1 минута. Кришка леб по желба (јас преферирам црн леб со семе и повеќе видови житарки), крем сирење со тревки -зачини, сецкано авокадо и ленти чаден лосос.

Лиценца: Криејтив Комонс - Наведи извор - Некомерцијално - Сподели под исти услови