Ако вашето дете не сака појадок, време е да измислиме игра за да го примамиме да касне.
Потребно е само да ги имате калапчињата со кои планирате да декорирате.Еве ја мојата идеја.

Фотографиите во овој рецепт се авторски фотографии.

Лиценца: Криејтив Комонс - Наведи извор - Некомерцијално - Сподели под исти услови