Брз, здрав, протеински појадок, кој ви дава инстант енергија.
1. Сите состојки се ставаат во нутрибулет, се блендира и веднаш се конзумира.

На здравје.

Фотографиите во овој рецепт се авторски фотографии.

Лиценца: Криејтив Комонс - Наведи извор - Некомерцијално - Сподели под исти услови