Сите состојки ставете ги во белндер и убаво избелндирајте ги. Се декорира со шлаг и јаготки.

Фотографиите во овој рецепт се авторски фотографии.

Лиценца: Криејтив Комонс - Наведи извор - Некомерцијално - Сподели под исти услови