Летен, освежувачки, прекрасен коктел.

1. За подготовката нема ништо посебно, само измешајте ги состојките и дополнете со мраз.
2. Следно е уживање.

На здравје!

Фотографиите во овој рецепт се авторски фотографии.

Лиценца: Криејтив Комонс - Наведи извор - Некомерцијално - Сподели под исти услови