Ова е вистинско летно освежување со малини и сладолед.
1. Ставете ги млекото, малините, медот и мразот во блендер и измиксајте ги. Потоа додадете го сладоледот и пак блендирајте. Ставете го во чаша и уживајте.
Тоа е тоа!!!

Фотографиите во овој рецепт се авторски фотографии.

Лиценца: Сите права се задржани