Од малку прекрасни состојки добив прекрасен утрински појадок.
Сите состојки ги ставив во Нутрибулет, кратко соединив, додадов вода по потреба и уживав во овој здрав напиток.

Фотографиите во овој рецепт се авторски фотографии.

Лиценца: Сите права се задржани