Освежителен милкшејк со прекрасен вкус.
Сите состојки се ставаат во блендер, се блендираат и пијалокот е готов.
Брзо и вкусно.

Фотографиите во овој рецепт се авторски фотографии.

Лиценца: Криејтив Комонс - Наведи извор - Некомерцијално - Сподели под исти услови