Ако сакате здрави пијалоци,тогаш сте на вистинското место.
Овој навидум едноставен, здрав напиток, ќе ви помогне да ја закрепнете вашата мускулатура.
Ако пак вежбате,тогаш морате да го пиете постојано.
Ставете ги сите состојки во блендер и миксирајте.
Можете да го додадете мразот и подоцна.
Пијте го веднаш, а ако го носите во термос, тогаш добро протресете пред конзумирање.
На здравје

Фотографиите во овој рецепт се авторски фотографии.

Лиценца: Криејтив Комонс - Наведи извор - Некомерцијално - Сподели под исти услови