Испечати

Видео рецепт: Маринирано сирење

Видео рецепт: Маринирано сирење

Состојки

  • малку рузмарин
  • фета сирење
  • црвен пипер
  • суво оригано
  • малку лук
  • малку босилек
  • маслиново масло

Зачинето, маринирано сирење, може лесно да подготвите и тоа со било кое бело сирење и зачини по желба. Ова е нашиот предлог.