Испечати

Видео рецепт: Потпечени њоки

Видео рецепт: Потпечени њоки

Состојки

  • 1 кг њоки
  • 400 мл. павлака за готвење
  • 3 чешниња лук
  • 500 гр. спанаќ
  • 250 гр. кашкавал
  • малку сол

Вкусни и ароматични потпечени њоки, комплетен полесен ручек.