Испечати

Видео рецепт: Смути со манго и морков

Видео рецепт: Смути со манго и морков

Состојки

  • 1 морков
  • 1 банана
  • 1/4 манго
  • сок од 1 портокал
  • 60 мл. вода

Погледнете го видеото за да дознаете како да подготвите вкусно смути со манго и морков!