Едноставен, брз и здрав рецепт.

Сите состојки се блендираат и се украсува по желба. Може да се додаде и друго овошје.

Фотографиите во овој рецепт се авторски фотографии.

Лиценца: Криејтив Комонс - Наведи извор - Некомерцијално - Сподели под исти услови