Сите состојки се ставаат во Нутри Булетот.
Се миксира кратко време и се процедува.
Се пие наутро, само сокот.

Фотографиите во овој рецепт се авторски фотографии.

Лиценца: Криејтив Комонс - Наведи извор - Некомерцијално - Сподели под исти услови